Compound Men
1/241/16
1 SCHLOESSER Mike NED  
pre-seeded in 1/16th     SCHLOESSER Mike NED   T# 49: 23 May 09:15
33 DAS Bhagwan IND   T# 7: 22 May 15:45       T# 49
32 CAGIRAN Evren TUR   T# 7
17 DELOCHE Pierre-Julien FRA   T# 8: 22 May 15:45
    T# 8       T# 50: 23 May 09:15
    T# 9: 22 May 15:45       T# 50
16 DAMBAEV Alexander RUS   T# 9
9 CHEN Chieh-Lun TPE   T# 10: 22 May 15:45
    T# 10       T# 51: 23 May 09:15
    T# 11: 22 May 15:45       T# 51
24 LOPEZ Ramon ESP   T# 11
25 VAVRO Mario CRO   T# 12: 22 May 15:45
    T# 12       T# 52: 23 May 09:15
pre-seeded in 1/16th     CHAUHAN Rajat IND   T# 52
8 CHAUHAN Rajat IND  
5 SCHAFF Kris USA  
pre-seeded in 1/16th     SCHAFF Kris USA   T# 53: 23 May 09:15
    T# 13: 22 May 15:45       T# 53
28 PEINEAU Sebastien FRA   T# 13
21 BARAER Quentin FRA   T# 14: 22 May 15:45
    T# 14       T# 54: 23 May 09:15
    T# 15: 22 May 15:45       T# 54
12 WIENER Nico AUT   T# 15
13 BOSANSKY Jozef SVK   T# 16: 22 May 15:45
    T# 16       T# 55: 23 May 09:15
    T# 17: 22 May 15:45       T# 55
20 BOULCH Jean Philippe FRA   T# 17
29 TRACHSEL Marcel GER   T# 18: 22 May 15:45
36 MORGAN Tate USA   T# 18       T# 56: 23 May 09:15
pre-seeded in 1/16th     GELLENTHIEN Braden USA   T# 56
4 GELLENTHIEN Braden USA  
3 BRENT-MEEK Reuben RSA  
pre-seeded in 1/16th     BRENT-MEEK Reuben RSA   T# 57: 23 May 09:15
35 HIDALGO Antonio MEX   T# 19: 22 May 15:45       T# 57
30 KNUDSEN Mads DEN   T# 19
19 MASON James GBR   T# 20: 22 May 15:45
    T# 20       T# 58: 23 May 09:15
    T# 21: 22 May 15:45       T# 58
14 GONZALEZ Rodolfo MEX   T# 21
11 BULAEV Anton RUS   T# 22: 22 May 15:45
    T# 22       T# 59: 23 May 09:15
    T# 23: 22 May 15:45       T# 59
22 YETIM Muhammed TUR   T# 23
27 SAINI Aman IND   T# 24: 22 May 15:45
    T# 24       T# 60: 23 May 09:15
pre-seeded in 1/16th     MUNOZ Daniel COL   T# 60
6 MUNOZ Daniel COL  
7 LUTZ James USA  
pre-seeded in 1/16th     LUTZ James USA   T# 61: 23 May 09:15
    T# 25: 22 May 15:45       T# 61
26 BUDEN Domagoj CRO   T# 25
23 VERMA Abhishek IND   T# 26: 22 May 15:45
    T# 26       T# 62: 23 May 09:15
    T# 27: 22 May 15:45       T# 62
10 DAMSBO Martin DEN   T# 27
15 ELZINGA Peter NED   T# 28: 22 May 15:45
    T# 28       T# 63: 23 May 09:15
    T# 29: 22 May 15:45       T# 63
18 FAUGSTAD Anders NOR   T# 29
31 LAUBE Marcus GER   T# 30: 22 May 15:45
34 BORGSTROM Hampus SWE   T# 30       T# 64: 23 May 09:15
pre-seeded in 1/16th     HANSEN Stephan DEN   T# 64
2 HANSEN Stephan DEN