Compound Men
1/241/16
1 SCHLOESSER Mike NED  
pre-seeded in 1/16th     SCHLOESSER Mike NED   T# 49: 23 May 09:15
33 DAS Bhagwan IND 144  T.9 CAGIRAN Evren TUR   T# 49
32 CAGIRAN Evren TUR 144  T.10
17 DELOCHE Pierre-Julien FRA 146 
48 STROMBERG Linus SWE 142  DELOCHE Pierre-Julien FRA   T# 50: 23 May 09:15
49 KRYLOV Pavel RUS 146  DAMBAEV Alexander RUS   T# 50
16 DAMBAEV Alexander RUS 148 
9 CHEN Chieh-Lun TPE 146 
57 ARAZ Suleyman TUR 147  ARAZ Suleyman TUR   T# 51: 23 May 09:15
41 PRZYBYLSKI Lukasz POL 146  PRZYBYLSKI Lukasz POL   T# 51
24 LOPEZ Ramon ESP 143 
25 VAVRO Mario CRO 148 
40 PAN Yu Ping TPE 146  VAVRO Mario CRO   T# 52: 23 May 09:15
pre-seeded in 1/16th     CHAUHAN Rajat IND   T# 52
8 CHAUHAN Rajat IND  
5 SCHAFF Kris USA  
pre-seeded in 1/16th     SCHAFF Kris USA   T# 53: 23 May 09:15
37 LIM├ůS Joakim SWE 143  PEINEAU Sebastien FRA   T# 53
28 PEINEAU Sebastien FRA 145 
21 BARAER Quentin FRA 145 
44 DELLA STUA Valerio ITA 147  DELLA STUA Valerio ITA   T# 54: 23 May 09:15
53 PATER Sil NED 148  PATER Sil NED   T# 54
12 WIENER Nico AUT 143 
13 BOSANSKY Jozef SVK 147 
61 HOLLAS Leon GER 146  BOSANSKY Jozef SVK   T# 55: 23 May 09:15
68 MATZNER Michael AUT 143  BOULCH Jean Philippe FRA   T# 55
20 BOULCH Jean Philippe FRA 148 
29 TRACHSEL Marcel GER 148 
36 MORGAN Tate USA 141  TRACHSEL Marcel GER   T# 56: 23 May 09:15
pre-seeded in 1/16th     GELLENTHIEN Braden USA   T# 56
4 GELLENTHIEN Braden USA  
3 BRENT-MEEK Reuben RSA  
pre-seeded in 1/16th     BRENT-MEEK Reuben RSA   T# 57: 23 May 09:15
35 HIDALGO Antonio MEX 147  HIDALGO Antonio MEX   T# 57
30 KNUDSEN Mads DEN 144 
19 MASON James GBR 145 
46 FREGNAN Elia ITA 146  FREGNAN Elia ITA   T# 58: 23 May 09:15
62 TAYLOR Stuart GBR 148  T.10 GONZALEZ Rodolfo MEX   T# 58
14 GONZALEZ Rodolfo MEX 148  T.10*
11 BULAEV Anton RUS 146 
54 VANEK Martin CZE 143  BULAEV Anton RUS   T# 59: 23 May 09:15
70 GORCZYCA Krzysztof POL 144  YETIM Muhammed TUR   T# 59
22 YETIM Muhammed TUR 147 
27 SAINI Aman IND 142 
38 PIZARRO Jean PUR 147  PIZARRO Jean PUR   T# 60: 23 May 09:15
pre-seeded in 1/16th     MUNOZ Daniel COL   T# 60
6 MUNOZ Daniel COL  
7 LUTZ James USA  
pre-seeded in 1/16th     LUTZ James USA   T# 61: 23 May 09:15
39 FIERRO Julio MEX 146  BUDEN Domagoj CRO   T# 61
26 BUDEN Domagoj CRO 148 
23 VERMA Abhishek IND 148 
42 BRIDGEWATER Neil GBR 144  VERMA Abhishek IND   T# 62: 23 May 09:15
58 HAMDORF Sebastian GER 147  DAMSBO Martin DEN   T# 62
10 DAMSBO Martin DEN 148 
15 ELZINGA Peter NED 144  T.X
50 KALASHNIKOV Viktor RUS 144  T.9 ELZINGA Peter NED   T# 63: 23 May 09:15
47 PAGNI Sergio ITA 148  PAGNI Sergio ITA   T# 63
18 FAUGSTAD Anders NOR 144 
31 LAUBE Marcus GER 144  T.10*
34 BORGSTROM Hampus SWE 144  T.10 LAUBE Marcus GER   T# 64: 23 May 09:15
pre-seeded in 1/16th     HANSEN Stephan DEN   T# 64
2 HANSEN Stephan DEN