Recurve Women
1/241/16
  1 KANG Chae Young KOR  
pre-seeded in 1/16th     KANG Chae Young KOR   T# 27: 25 Apr 10:15
  33 LONGOVA Alexandra SVK   T# 6: 24 Apr 10:15       T# 27
32 CASTANOS Celia ESP   T# 6
  17 KAUFHOLD Casey USA   T# 7: 24 Apr 10:15
48 PELLECER Cinthya GUA   T# 7       T# 28: 25 Apr 10:15
  49 BASSI Isabella CHI   T# 8: 24 Apr 10:15       T# 28
16 SONODA Waka JPN   T# 8
  9 RICHTER Elena GER  
Bye     RICHTER Elena GER   T# 29: 25 Apr 10:15
  41 SEPULVEDA Maira COL   T# 9: 24 Apr 10:15       T# 29
24 RU Qingning CHN   T# 9
  25 DOS SANTOS Ane Marcelle BRA   T# 10: 24 Apr 10:15
40 CORTEZ Marcela ESA   T# 10       T# 30: 25 Apr 10:15
  pre-seeded in 1/16th     BOARI Lucilla ITA   T# 30
8 BOARI Lucilla ITA  
  5 WU Jiaxin CHN  
pre-seeded in 1/16th     WU Jiaxin CHN   T# 31: 25 Apr 10:15
  37 ACOSTA GIRALDO Valentina COL   T# 11: 24 Apr 10:15       T# 31
28 RENDON Ana Maria COL   T# 11
  21 BAYARDO Gabriela NED   T# 12: 24 Apr 10:15
44 KENDAL-BROWN Amanda Jessica TTO   T# 12       T# 32: 25 Apr 10:15
  Bye     MARIN Alicia ESP   T# 32
12 MARIN Alicia ESP  
  13 SUGIMOTO Tomomi JPN   T# 13: 24 Apr 10:15
52 ILLESCAS BUENDIA Mariana PER   T# 13       T# 33: 25 Apr 10:15
  45 YUBRIN Gisela Eliana ARG   T# 14: 24 Apr 10:15       T# 33
20 BARBELIN Lisa FRA   T# 14
  29 LANDI Vanessa ITA   T# 15: 24 Apr 10:15
36 MENDEZ Mayra VEN   T# 15       T# 34: 25 Apr 10:15
  pre-seeded in 1/16th     CHANG Hye Jin KOR   T# 34
4 CHANG Hye Jin KOR  
  3 LAN Lu CHN  
pre-seeded in 1/16th     LAN Lu CHN   T# 35: 25 Apr 10:15
  35 RODRIGUEZ Elizabeth CUB   T# 16: 24 Apr 10:15       T# 35
30 UNRUH Lisa GER   T# 16
  19 HAYAKAWA Ren JPN   T# 17: 24 Apr 10:15
46 VELASQUEZ CUADROS Pamela Ruth PER   T# 17       T# 36: 25 Apr 10:15
  51 MEZA JUAREZ Maritza Lucia PER   T# 18: 24 Apr 10:15       T# 36
14 BAUER Katharina GER   T# 18
  11 CANALES Elia ESP  
Bye     CANALES Elia ESP   T# 37: 25 Apr 10:15
  43 CHENIER Virginie CAN   T# 19: 24 Apr 10:15       T# 37
22 GALISTEO Monica ESP   T# 19
  27 MICKELBERRY Erin USA   T# 20: 24 Apr 10:15
38 JEREZ Stefany DOM   T# 20       T# 38: 25 Apr 10:15
  pre-seeded in 1/16th     ZHAI Yuejun CHN   T# 38
6 ZHAI Yuejun CHN  
  7 KROPPEN Michelle GER  
pre-seeded in 1/16th     KROPPEN Michelle GER   T# 39: 25 Apr 10:15
  39 BRITEZ ISIDRE Paz Ariel PAR   T# 21: 24 Apr 10:15       T# 39
26 BROWN Mackenzie USA   T# 21
  23 ANDREOLI Tatiana ITA   T# 22: 24 Apr 10:15
42 CONTRERAS Valentina COL   T# 22       T# 40: 25 Apr 10:15
  Bye     ADICEOM Audrey FRA   T# 40
10 ADICEOM Audrey FRA  
  15 KUBARA Chinatsu JPN   T# 23: 24 Apr 10:15
50 ELIER DABNER Constanza CHI   T# 23       T# 41: 25 Apr 10:15
  47 MARQUEZ ROJAS Catalina CHI   T# 24: 24 Apr 10:15       T# 41
18 GAUBIL Melanie FRA   T# 24
  31 LORIG Khatuna USA   T# 25: 24 Apr 10:15
34 HINOJOSA Karla MEX   T# 25       T# 42: 25 Apr 10:15
  pre-seeded in 1/16th     CHOI Misun KOR   T# 42
2 CHOI Misun KOR