Final Rank
Rank Country Athlete
1 MEX - Mexico GRANDE Matias
MARTINEZ WING Bruno
ROJAS Carlos
2 TPE - Chinese Taipei LIN Zih-Siang
TAI Yu-Hsuan
TANG Chih-Chun
3 GBR - Great Britain HALL Conor
HALL Tom
WISE Alex
4 GER - Germany UNRUH Florian
VETTER Jonathan
WIESER Moritz
5 IND - India BOMMADEVARA Dhiraj
JADHAV Pravin Ramesh
RAI Tarundeep
6 USA - USA COWLES Trenton
ELLISON Brady
WILLIAMS Jack
7 BAN - Bangladesh ISLAM Md Sagor
RUBEL Md Hakim Ahmed
SAHA Ram Krishna
8 BRA - Brazil DE CARVALHO ALMEIDA Mateus
D’ALMEIDA Marcus
ZWICK ELY Matheus
9 BEL - Belgium CARBONETTI Theo
DE SMEDT Jarno
STINKENS Feel
9 CHN - PR China KAO Wenchao
LI Zhongyuan
WANG Yan
9 ESP - Spain ACHA GONZÁLEZ Pablo
SANCHEZ ANTOKU Ken
TEMIÑO MEDIEL Andres
9 INA - Indonesia PANGESTU Arif
PRASTYADI Alviyanto Bagas
SALSABILLA Riau Ega Agata
9 IRI - IR Iran GOLSHANI ASL Mohammadhossein
MOHAMMADIZARDKHANEH Faez
SHABANI Reza
9 LUX - Luxembourg ANSEL Jerome
HENCKELS Jeff
KLEIN Pit
9 SLO - Slovenia HABJAN MALAVASIC Den
RAVNIKAR Ziga
ROZIC Miha
9 UZB - Uzbekistan ABDULKHAMIDOV Shokhjakhon
CHEN Yao Yuy
SADIKOV Amirkhon
17 AUS - Australia BOUKOUVALAS Peter
CRAWLEY Jai
TYACK Ryan
17 CAN - Canada GUPTA Devaang
PETERS Eric
WILSON-POYTON Reece
17 ISR - Israel DROR Roy
FRENKEL Niv
SHANNY Itay
17 MAS - Malaysia BUSTHAMIN Muhammad Syafiq
NORAZLAN Muhammad Danish Amsyar
ZOLKEPELI Muhamad Zarif Syahiir
17 MGL - Mongolia BAATARKHUYAG Otgonbold
BATBAYAR Buyantushig
DORJSUREN Dashnamjil
17 NED - Netherlands BROEKSMA Gijs
ROOS Senna
WIJLER Steve
17 UKR - Ukraine HUNBIN Oleksii
OVCHYNNIKOV Artem
USACH Mykhailo
17 VIE - Vietnam LE Quoc Phong
NGUYEN Duy
NGUYEN Minh Duc
25 EGY - Egypt ABDELBAR Aly
MOHAMED Sherif
TOLBA Youssof
26 DEN - Denmark CHRISTENSEN Christian Brendstrup
HENRIKSEN Ludvig Njor
STAUDT Oliver
27 BHU - Bhutan DORJI Lam
PENJOR Sonam
TSHERING Kinley
28 POL - Poland KASPROWSKI Oskar
OSUCH Maksymilian
SMOLINSKI Arkadiusz
29 CZE - Czech Republic KREJCI Richard
KRESALA Josef
LI Adam
30 HKG - Hong Kong, China KWOK Yin Chai
WAN Chun Kit
YIP Tin Long
31 SUI - Switzerland CHABIN Keziah
FABER Florian
MÖCKLI Félix
32 SVK - Slovakia DUCHON Juraj
DUCHON Miroslav
MEDVECZKY Daniel
33 CHI - Chile AGUILAR Andres
GALLARDO FERRADA Andres Felipe
PEÑA LEIVA Tomás Ignacio
34 THA - Thailand CHAISILP Phonthakorn
PATHAIRAT Tanapat
THAMWONG Witthaya
35 CYP - Cyprus CHARALAMBOUS Charalambos
EL HELALI Christos
THOMA Christos
36 CRO - Croatia CERNI Lovro
REMAR Alen
SULIK Leo
37 ARM - Armenia HOVHANNISYAN Andrey
POGHOSYAN Hamlet
SHAHNAZARYAN Vasil
38 AUT - Austria GSTOETTNER Andreas
KURZ Lukas
ZWETTI Christian
39 KSA - Saudi Arabia ALOTAIBI Fares Mater
ALSUBAIE Rashed
ALWI Mansour
40 GEO - Georgia BASILADZE Anri
MACHAVARIANI Aleksandre
SHAKARASHVILI Vako
41 GRE - Greece DAMOPOULOS Arkadios
IAKOVIDIS Charalampos
THEMELIS Panagiotis
42 BER - Bermuda PICKERING Camerin
ROBERTS Jaydon
WADE III Bernard
43 PHI - Philippines FELICIANO Jason Emmanuel
NAWEW Renian Keith
REAPORT Jonathan Ebbinghans
44 KUW - Kuwait ALBALOOD Saad
ALZAID Aly
TAHA Abdullah
45 KGZ - Kyrgyzstan KURSANALIEV Ulukbek
MASHEV Emirbek
TALANTBEK UULU Daniiar
46 BRN - Bahrain ALDOSERI Musab
ALSHEMERI Ahmed
SAQER Isa