Compound Men
1/481/24
  1 SCHLOESSER Mike NED  
pre-seeded in 1/16th     SCHLOESSER Mike NED  
      pre-seeded in 1/16th      
   
  33 DAS Bhagwan IND  
Bye     DAS Bhagwan IND   T# 7: 22 May 15:45
  Bye     CAGIRAN Evren TUR   T# 7
32 CAGIRAN Evren TUR  
  17 DELOCHE Pierre-Julien FRA  
Bye     DELOCHE Pierre-Julien FRA   T# 8: 22 May 15:45
  65 WIENER Wolfgang AUT   T# 11: 22 May 14:45       T# 8
48 STROMBERG Linus SWE   T# 11
  49 KRYLOV Pavel RUS   T# 12: 22 May 14:45
64 CHEN Hsiang-Hsuan TPE   T# 12       T# 9: 22 May 15:45
  Bye     DAMBAEV Alexander RUS   T# 9
16 DAMBAEV Alexander RUS  
  9 CHEN Chieh-Lun TPE  
Bye     CHEN Chieh-Lun TPE   T# 10: 22 May 15:45
  57 ARAZ Suleyman TUR   T# 13: 22 May 14:45       T# 10
56 ACHILIE Ovidiu ROU   T# 13
  41 PRZYBYLSKI Lukasz POL   T# 14: 22 May 14:45
72 BUZEK Vladimir SVK   T# 14       T# 11: 22 May 15:45
  Bye     LOPEZ Ramon ESP   T# 11
24 LOPEZ Ramon ESP  
  25 VAVRO Mario CRO  
Bye     VAVRO Mario CRO   T# 12: 22 May 15:45
  73 BEKTURSUN Zhomart KAZ   T# 15: 22 May 14:45       T# 12
40 PAN Yu Ping TPE   T# 15
     
    pre-seeded in 1/16th      
  pre-seeded in 1/16th     CHAUHAN Rajat IND  
8 CHAUHAN Rajat IND  
  5 SCHAFF Kris USA  
pre-seeded in 1/16th     SCHAFF Kris USA  
      pre-seeded in 1/16th      
   
  37 LIM├ůS Joakim SWE   T# 16: 22 May 14:45
76 SHARVIN Mark IRL   T# 16       T# 13: 22 May 15:45
  Bye     PEINEAU Sebastien FRA   T# 13
28 PEINEAU Sebastien FRA  
  21 BARAER Quentin FRA  
Bye     BARAER Quentin FRA   T# 14: 22 May 15:45
  69 SITAR Dejan SLO   T# 17: 22 May 14:45       T# 14
44 DELLA STUA Valerio ITA   T# 17
  53 PATER Sil NED   T# 18: 22 May 14:45
60 LAURSEN Martin DEN   T# 18       T# 15: 22 May 15:45
  Bye     WIENER Nico AUT   T# 15
12 WIENER Nico AUT  
  13 BOSANSKY Jozef SVK  
Bye     BOSANSKY Jozef SVK   T# 16: 22 May 15:45
  61 HOLLAS Leon GER   T# 19: 22 May 14:45       T# 16
52 DE KLERK Christian Beyers RSA   T# 19
  45 LIU Yuan TPE   T# 20: 22 May 14:45
68 MATZNER Michael AUT   T# 20       T# 17: 22 May 15:45
  Bye     BOULCH Jean Philippe FRA   T# 17
20 BOULCH Jean Philippe FRA  
  29 TRACHSEL Marcel GER  
Bye     TRACHSEL Marcel GER   T# 18: 22 May 15:45
  Bye     MORGAN Tate USA   T# 18
36 MORGAN Tate USA  
     
    pre-seeded in 1/16th      
  pre-seeded in 1/16th     GELLENTHIEN Braden USA  
4 GELLENTHIEN Braden USA  
  3 BRENT-MEEK Reuben RSA  
pre-seeded in 1/16th     BRENT-MEEK Reuben RSA  
      pre-seeded in 1/16th      
   
  35 HIDALGO Antonio MEX  
Bye     HIDALGO Antonio MEX   T# 19: 22 May 15:45
  Bye     KNUDSEN Mads DEN   T# 19
30 KNUDSEN Mads DEN  
  19 MASON James GBR  
Bye     MASON James GBR   T# 20: 22 May 15:45
  67 ROUX Patrick RSA   T# 21: 22 May 14:45       T# 20
46 FREGNAN Elia ITA   T# 21
  51 HAUGSETH Mads NOR   T# 22: 22 May 14:45
62 TAYLOR Stuart GBR   T# 22       T# 21: 22 May 15:45
  Bye     GONZALEZ Rodolfo MEX   T# 21
14 GONZALEZ Rodolfo MEX  
  11 BULAEV Anton RUS  
Bye     BULAEV Anton RUS   T# 22: 22 May 15:45
  59 BEGA Timo LUX   T# 23: 22 May 14:45       T# 22
54 VANEK Martin CZE   T# 23
  43 CANALEJAS TEJERO Victor ESP   T# 24: 22 May 14:45
70 GORCZYCA Krzysztof POL   T# 24       T# 23: 22 May 15:45
  Bye     YETIM Muhammed TUR   T# 23
22 YETIM Muhammed TUR  
  27 SAINI Aman IND  
Bye     SAINI Aman IND   T# 24: 22 May 15:45
  75 PEROUTKA Ondrej CZE   T# 25: 22 May 14:45       T# 24
38 PIZARRO Jean PUR   T# 25
     
    pre-seeded in 1/16th      
  pre-seeded in 1/16th     MUNOZ Daniel COL  
6 MUNOZ Daniel COL  
  7 LUTZ James USA  
pre-seeded in 1/16th     LUTZ James USA  
      pre-seeded in 1/16th      
   
  39 FIERRO Julio MEX   T# 26: 22 May 14:45
74 GOMOLISZEK Michal POL   T# 26       T# 25: 22 May 15:45
  Bye     BUDEN Domagoj CRO   T# 25
26 BUDEN Domagoj CRO  
  23 VERMA Abhishek IND  
Bye     VERMA Abhishek IND   T# 26: 22 May 15:45
  71 REITMEIER Filip CZE   T# 27: 22 May 14:45       T# 26
42 BRIDGEWATER Neil GBR   T# 27
  55 ZIKIC Stefan SRB   T# 28: 22 May 14:45
58 HAMDORF Sebastian GER   T# 28       T# 27: 22 May 15:45
  Bye     DAMSBO Martin DEN   T# 27
10 DAMSBO Martin DEN  
  15 ELZINGA Peter NED  
Bye     ELZINGA Peter NED   T# 28: 22 May 15:45
  63 LUNDIN Morgan SWE   T# 29: 22 May 14:45       T# 28
50 KALASHNIKOV Viktor RUS   T# 29
  47 PAGNI Sergio ITA   T# 30: 22 May 14:45
66 MODIC Stas SLO   T# 30       T# 29: 22 May 15:45
  Bye     FAUGSTAD Anders NOR   T# 29
18 FAUGSTAD Anders NOR  
  31 LAUBE Marcus GER  
Bye     LAUBE Marcus GER   T# 30: 22 May 15:45
  Bye     BORGSTROM Hampus SWE   T# 30
34 BORGSTROM Hampus SWE  
     
    pre-seeded in 1/16th      
  pre-seeded in 1/16th     HANSEN Stephan DEN  
2 HANSEN Stephan DEN