Compound Women
1/241/16
  1 MLINARIC Amanda CRO  
pre-seeded in 1/16th     MLINARIC Amanda CRO   T# 33: 23 May 09:15
  33 ZEPEDA Fernanda MEX 145  ZEPEDA Fernanda MEX   T# 33
32 MASON Lucy GBR 144 
  17 COX Cassidy USA 144  T.9
48 SHKLIAR Kseniia UKR 144  T.10 SHKLIAR Kseniia UKR   T# 34: 23 May 09:15
  49 GRYDELAND Runa NOR 147  GRYDELAND Runa NOR   T# 34
16 CHEN Yi-Hsuan TPE 144 
  9 PRIEELS Sarah BEL 143 
56 HOIM Emily EST 138  PRIEELS Sarah BEL   T# 35: 23 May 09:15
  41 CINTRON Marla PUR 143  TONIOLI Marcella ITA   T# 35
24 TONIOLI Marcella ITA 146 
  25 RONER Elisa ITA 141 
40 MERINO Brenda MEX 142  MERINO Brenda MEX   T# 36: 23 May 09:15
  pre-seeded in 1/16th     BALZHANOVA Viktoria RUS   T# 36
8 BALZHANOVA Viktoria RUS  
  5 RUIZ Alexis USA  
pre-seeded in 1/16th     RUIZ Alexis USA   T# 37: 23 May 09:15
  37 RAJ KAUR IND 143  LISLEVAND Sunniva NOR   T# 37
28 LISLEVAND Sunniva NOR 145 
  21 BECERRA Andrea MEX 144 
44 RET Sara ITA 141  BECERRA Andrea MEX   T# 38: 23 May 09:15
  53 ALVAREZ OSPINA M. Pilar ESP 140  ANNISON Layla GBR   T# 38
12 ANNISON Layla GBR 148 
  13 VENNAM Jyothi Surekha IND 144 
52 VILJOEN Amanda RSA 140  VENNAM Jyothi Surekha IND   T# 39: 23 May 09:15
  45 HERVE Sandra FRA 138  VERMEULEN Jody NED   T# 39
20 VERMEULEN Jody NED 143 
  29 FRAIGNEAU ClĂ©mence FRA 139 
36 LIN Ming-Ching TPE 141  LIN Ming-Ching TPE   T# 40: 23 May 09:15
  pre-seeded in 1/16th     VAN KRADENBURG Jeanine RSA   T# 40
4 VAN KRADENBURG Jeanine RSA  
  3 PEARCE Paige USA  
pre-seeded in 1/16th     PEARCE Paige USA   T# 41: 23 May 09:15
  35 TOMRUK Ipek TUR 142  TOMRUK Ipek TUR   T# 41
30 DE LAAT Sanne NED 140 
  19 AVDEEVA Natalia RUS 145 
46 WENZL Jennifer GER 133  AVDEEVA Natalia RUS   T# 42: 23 May 09:15
  51 COUWENBERG Martine NED 138  DODEMONT Sophie FRA   T# 42
14 DODEMONT Sophie FRA 146 
  11 SHKOLNA Mariya LUX 147 
54 STAHLKRANTZ Sofie SWE 142  SHKOLNA Mariya LUX   T# 43: 23 May 09:15
  43 TONTOEVA Diana RUS 142  HUANG I-Jou TPE   T# 43
22 HUANG I-Jou TPE 144 
  27 DUDHWAL Swati IND 143  T.10*
38 DAMSBO Erika DEN 143  T.10 DUDHWAL Swati IND   T# 44: 23 May 09:15
  pre-seeded in 1/16th     LOPEZ Sara COL   T# 44
6 LOPEZ Sara COL  
  7 WENTZEL Danelle RSA  
pre-seeded in 1/16th     WENTZEL Danelle RSA   T# 45: 23 May 09:15
  39 HEIGENHAUSER Kristina GER 144  GIBSON Ella GBR   T# 45
26 GIBSON Ella GBR 149 
  23 SCHALL Velia GER 146  T.X,10
42 CHEN Li Ju TPE 146  T.X,10* CHEN Li Ju TPE   T# 46: 23 May 09:15
  55 MARCEN Maja COL 142  JENSEN Tanja DEN   T# 46
10 JENSEN Tanja DEN 148 
  15 SAVENKOVA Alexandra RUS 144 
50 LYAN Viktoriya KAZ 141  SAVENKOVA Alexandra RUS   T# 47: 23 May 09:15
  47 THEODORE Breanna USA 140  ELLISON Toja SLO   T# 47
18 ELLISON Toja SLO 148 
  31 KIRAR Muskan IND 141 
34 ELMAAGACLI Gizem TUR 142  ELMAAGACLI Gizem TUR   T# 48: 23 May 09:15
  pre-seeded in 1/16th     BOSTAN Yesim TUR   T# 48
2 BOSTAN Yesim TUR