Recurve Women
1/481/24
  1 AN San KOR  
pre-seeded in 1/16th     AN San KOR  
      pre-seeded in 1/16th      
   
  33 DZIOMINSKAYA Karyna BLR  
Bye     DZIOMINSKAYA Karyna BLR   T# 2A: 23 Sep 16:00
  Bye     COSKUN Gulnaz TUR   T# 2B
32 COSKUN Gulnaz TUR  
  17 BOARI Lucilla ITA  
Bye     BOARI Lucilla ITA   T# 3A: 23 Sep 16:00
  65 ANKHBAYAR Otgonjargal MGL   T# 1A: 23 Sep 15:00       T# 3B
48 REBAGLIATI Chiara ITA   T# 1B
  49 HEALEY Penny GBR   T# 2A: 23 Sep 15:00
64 STRAKA Elisabeth AUT   T# 2B       T# 4A: 23 Sep 16:00
  Bye     HORACKOVA Marie CZE   T# 4B
16 HORACKOVA Marie CZE  
  9 BAUER Katharina GER  
Bye     BAUER Katharina GER   T# 5A: 23 Sep 16:00
  57 LILIENTHAL Triinu EST   T# 3A: 23 Sep 15:00       T# 5B
56 UMER Ana SLO   T# 3B
  41 BARANKOVA Denisa SVK   T# 4A: 23 Sep 15:00
72 RAY Beauty BAN   T# 4B       T# 6A: 23 Sep 16:00
  Bye     ANAGOZ Yasemin TUR   T# 6B
24 ANAGOZ Yasemin TUR  
  25 LU Dai-Ling TPE  
Bye     LU Dai-Ling TPE   T# 7A: 23 Sep 16:00
  73 SLANA Teja SLO   T# 5A: 23 Sep 15:00       T# 7B
40 LESNIAK Natalia POL   T# 5B
     
    pre-seeded in 1/16th      
  pre-seeded in 1/16th     ROMAN Aida MEX  
8 ROMAN Aida MEX  
  5 KAUFHOLD Casey USA  
pre-seeded in 1/16th     KAUFHOLD Casey USA  
      pre-seeded in 1/16th      
   
  37 LIN Chia-En TPE   T# 6A: 23 Sep 15:00
76 ENRIQUEZ Nancy GUA   T# 6B       T# 10A: 23 Sep 16:00
  Bye     MARCHENKO Veronika UKR   T# 10B
28 MARCHENKO Veronika UKR  
  21 DEGN Randi DEN  
Bye     DEGN Randi DEN   T# 11A: 23 Sep 16:00
  69 KARATAYLI Asya TUR   T# 7A: 23 Sep 15:00       T# 11B
44 MUCINO-FERNANDEZ Jennifer USA   T# 7B
  53 AMAISTROAIE Madalina ROU   T# 8A: 23 Sep 15:00
60 TKACHENKO Milana POR   T# 8B       T# 12A: 23 Sep 16:00
  Bye     RICHARD Melodie FRA   T# 12B
12 RICHARD Melodie FRA  
  13 MIRCA Alexandra MDA  
Bye     MIRCA Alexandra MDA   T# 13A: 23 Sep 16:00
  61 FERS Spela SLO   T# 9A: 23 Sep 15:00       T# 13B
52 LONGOVA Alexandra SVK   T# 9B
  45 MACHADO Ana BRA   T# 10A: 23 Sep 15:00
68 VANECKOVA Jindriska CZE   T# 10B       T# 14A: 23 Sep 16:00
  Bye     BHAKAT Ankita IND   T# 14B
20 BHAKAT Ankita IND  
  29 BARI Komalika IND  
Bye     BARI Komalika IND   T# 15A: 23 Sep 16:00
  77 SALOUM Sarah KSA   T# 11A: 23 Sep 15:00       T# 15B
36 TARTLER Elisa GER   T# 11B
     
    pre-seeded in 1/16th      
  pre-seeded in 1/16th     KANG Chae Young KOR  
4 KANG Chae Young KOR  
  3 JANG Minhee KOR  
pre-seeded in 1/16th     JANG Minhee KOR  
      pre-seeded in 1/16th      
   
  35 DOS SANTOS Ane Marcelle BRA   T# 12A: 23 Sep 15:00
78 ALOTAIBI Mashail KSA   T# 12B       T# 18A: 23 Sep 16:00
  Bye     SICHENIKOVA Lidiia UKR   T# 18B
30 SICHENIKOVA Lidiia UKR  
  19 STEPANOVA Inna RAF  
Bye     STEPANOVA Inna RAF   T# 19A: 23 Sep 16:00
  67 BARRETT Stephanie CAN   T# 13A: 23 Sep 15:00       T# 19B
46 RODIONOVA Polina UKR   T# 13B
  51 NIKITIN Sarah BRA   T# 14A: 23 Sep 15:00
62 DE VELASCO Ines ESP   T# 14B       T# 20A: 23 Sep 16:00
  Bye     PITMAN Bryony GBR   T# 20B
14 PITMAN Bryony GBR  
  11 VAN DER WINKEL Laura NED  
Bye     VAN DER WINKEL Laura NED   T# 21A: 23 Sep 16:00
  59 MARUSAVA Hanna BLR   T# 15A: 23 Sep 15:00       T# 21B
54 LANDI Vanessa ITA   T# 15B
  43 KAZLOUSKAYA Karyna BLR   T# 16A: 23 Sep 15:00
70 CHENIER Virginie CAN   T# 16B       T# 22A: 23 Sep 16:00
  Bye     NAKAMURA Miki JPN   T# 22B
22 NAKAMURA Miki JPN  
  27 LARKINS Yulia GBR  
Bye     LARKINS Yulia GBR   T# 23A: 23 Sep 16:00
  75 PELLECER Cinthya GUA   T# 17A: 23 Sep 15:00       T# 23B
38 RENDON Ana Maria COL   T# 17B
     
    pre-seeded in 1/16th      
  pre-seeded in 1/16th     BARBELIN Lisa FRA  
6 BARBELIN Lisa FRA  
  7 OSIPOVA Elena RAF  
pre-seeded in 1/16th     OSIPOVA Elena RAF  
      pre-seeded in 1/16th      
   
  39 SUGIMOTO Tomomi JPN   T# 18A: 23 Sep 15:00
74 GRAPOVA Klara CZE   T# 18B       T# 26A: 23 Sep 16:00
  Bye     RIDHI IND   T# 26B
26 RIDHI IND  
  23 GOMBOEVA Svetlana RAF  
Bye     GOMBOEVA Svetlana RAF   T# 27A: 23 Sep 16:00
  71 JAKOBSEN Nanna DEN   T# 19A: 23 Sep 15:00       T# 27B
42 ZYZANSKA Sylwia POL   T# 19B
  55 MYSZOR Wioleta POL   T# 20A: 23 Sep 15:00
58 FERNANDEZ INFANTE Leyre ESP   T# 20B       T# 28A: 23 Sep 16:00
  Bye     CANALES Elia ESP   T# 28B
10 CANALES Elia ESP  
  15 SCHLOESSER Gaby NED  
Bye     SCHLOESSER Gaby NED   T# 29A: 23 Sep 16:00
  63 SHARBEKOVA Asel KGZ   T# 21A: 23 Sep 15:00       T# 29B
50 WATANABE Mao JPN   T# 21B
  47 LOPEZ Caroline FRA   T# 22A: 23 Sep 15:00
66 EDWARDS Tania CAN   T# 22B       T# 30A: 23 Sep 16:00
  Bye     KROPPEN Michelle GER   T# 30B
18 KROPPEN Michelle GER  
  31 SASAI Gabrielle USA  
Bye     SASAI Gabrielle USA   T# 31A: 23 Sep 16:00
  79 AL MARSHUD Shaden KSA   T# 23A: 23 Sep 15:00       T# 31B
34 VAZQUEZ Ana MEX   T# 23B
     
    pre-seeded in 1/16th      
  pre-seeded in 1/16th     VALENCIA Alejandra MEX  
2 VALENCIA Alejandra MEX