Recurve Men
1/241/16
  1 GAZOZ Mete TUR  
pre-seeded in 1/16th     GAZOZ Mete TUR   T# 17A: 30 Jun 09:15
  33 LOIZOU Konstantinos CYP (25,24,19,26) LOIZOU Konstantinos CYP   T# 17B
32 FORLANI Jacopo SMR (23,18,24,20)
  17 YILDIRMIS Muhammed TUR  
Bye     YILDIRMIS Muhammed TUR   T# 18A: 30 Jun 09:15
  Bye     STEFANOVIC Mihajlo SRB   T# 18B
16 STEFANOVIC Mihajlo SRB  
  9 ACHA Pablo ESP  
Bye     ACHA Pablo ESP   T# 19A: 30 Jun 09:15
  Bye     KARAGEORGIOU Alexandros GRE   T# 19B
24 KARAGEORGIOU Alexandros GRE  
  25 MATOS Tiago POR  
Bye     MATOS Tiago POR   T# 20A: 30 Jun 09:15
  pre-seeded in 1/16th     RAVNIKAR Ziga SLO   T# 20B
8 RAVNIKAR Ziga SLO  
  5 AK Samet TUR  
pre-seeded in 1/16th     AK Samet TUR   T# 21A: 30 Jun 09:15
  Bye     GONCALVES Luis POR   T# 21B
28 GONCALVES Luis POR  
  21 PANAGI Constantinos CYP  
Bye     PANAGI Constantinos CYP   T# 22A: 30 Jun 09:15
  Bye     BERNARDI Nicolas FRA   T# 22B
12 BERNARDI Nicolas FRA  
  13 CARNEIRO Nuno POR  
Bye     CARNEIRO Nuno POR   T# 23A: 30 Jun 09:15
  Bye     CHARALAMBOUS Charalambos CYP   T# 23B
20 CHARALAMBOUS Charalambos CYP  
  29 BAKRI Imadeddine ALG (28,21,22)
36 ABORGIBA Majdi LBA (10,15,21) BAKRI Imadeddine ALG   T# 24A: 30 Jun 09:15
  pre-seeded in 1/16th     HABJAN MALAVASIC Den SLO   T# 24B
4 HABJAN MALAVASIC Den SLO  
  3 MUSOLESI Federico ITA  
pre-seeded in 1/16th     MUSOLESI Federico ITA   T# 25A: 30 Jun 09:15
  35 EL RAYES Jacques LBN (23,15,22) ALY Bahaaeldin EGY   T# 25B
30 ALY Bahaaeldin EGY (26,20,29)
  19 ABDELBAR Aly EGY  
Bye     ABDELBAR Aly EGY   T# 26A: 30 Jun 09:15
  Bye     REMAR Alen CRO   T# 26B
14 REMAR Alen CRO  
  11 PAOLI Alessandro ITA  
Bye     PAOLI Alessandro ITA   T# 27A: 30 Jun 09:15
  Bye     GLLAREVA Valmir KOS   T# 27B
22 GLLAREVA Valmir KOS  
  27 HOCINE Abdelmajid ALG  
Bye     HOCINE Abdelmajid ALG   T# 28A: 30 Jun 09:15
  pre-seeded in 1/16th     ALVARINO GARCIA Miguel ESP   T# 28B
6 ALVARINO GARCIA Miguel ESP  
  7 FICHET Romain FRA  
pre-seeded in 1/16th     FICHET Romain FRA   T# 29A: 30 Jun 09:15
  Bye     PODKRAJŠEK Sergej SLO   T# 29B
26 PODKRAJŠEK Sergej SLO  
  23 HAMMED Mohamed TUN  
Bye     HAMMED Mohamed TUN   T# 30A: 30 Jun 09:15
  Bye     CASTRO Daniel ESP   T# 30B
10 CASTRO Daniel ESP  
  15 BARITEAUD Iban FRA  
Bye     BARITEAUD Iban FRA   T# 31A: 30 Jun 09:15
  Bye     DVORANI Edi KOS   T# 31B
18 DVORANI Edi KOS  
  31 RAHLAOUI Ayoub ALG (21,23,24,25)
34 ASLLANI Hazir KOS (26,18,20,23) RAHLAOUI Ayoub ALG   T# 32A: 30 Jun 09:15
  pre-seeded in 1/16th     NESPOLI Mauro ITA   T# 32B
2 NESPOLI Mauro ITA